Naše děti jsou i Vaší budoucností!

Dnešní datum: 28.5.2024

Svátek slaví: Vilém

Časté dotazy

Kolik mě to bude stát?

Akce jako takové jsou zdarma. Platí se pouze za prostředky nezbytné k realizaci dané činnosti (suroviny na vaření, jízdné, vstupné atd …) Vše je vždy uvedeno v informacích na jednotlivé akce.

Kdo s dětmi chodí?

Děti doprovází na jednotlivých akcích naši prověření lektoři. Lektorem je osoba starší 18 let, která zodpovídá za správné vedení a chování skupinky. Snažíme se, aby byli z řad rodičů, nebo dobře známi místní komunitou. Každý nový lektor projde zkušebním provozem a dle uvážení správní rady se rozhodne o jeho nasazení.

Jaké je riziko úrazu? Jste pojištění?

Riziko úrazu je stejné jako u jiných aktivit vašich dětí (fotbal, hokej, aerobik, gymnastika). Vzhledem k nižšímu počtu dětí ve skupince se nám procento úrazovosti značně snižuje, avšak úplně jej neopomíjíme. A proto je naše organizace samozřejmě pojištěna.

Proč je ve skupince tak málo dětí?

Hlavním důvodem je soustředění lektora na jednotlivé děti a individuální přístup. Každé dítě je potřeba vést trochu jinak a i jednotlivé akce vyžadují určité kapacity.

Kde se dozvím, jaký lektor jde na danou akci?

Výběr lektorů je stanoven dle druhu akce a volných časových dispozic každého lektora. Informace, kdo děti vede, je zobrazena v detailu každé akce. Dále se zde dovíte co si vzít s sebou, jestli se bude něco hradit atd.

Proč je registrace tak zdlouhavá?

Vše je z důvodu oboustranné bezpečnosti. 

On-line vyplnění formuláře slouží především pro čitelnost jednotlivých údajů. V případě potřeby se tak vyhneme možným nesrovnalostem. 

Tisk, podpis a následný scan slouží především k pravosti celé registrace. 

Skenování můžete nahradit doručením dokumentů na adresu sídla (Jiráskova 1953,Dobříš,26301), nebo se e-mailem domluvit a přinést vše na první akci. 

© Děti bez mobilu 2018 - 2024 | Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus